LWOE
left
  Diensten

Schoolteams, ouders, commissies van indicatiestelling of commissies van begeleiding kunnen een voorlichting op maat aanvragen over epilepsie in relatie tot leren en gedrag.

Voor uitgebreide scholing op het gebied van epilepsie en implicaties ervan op het functioneren van kinderen zijn scholingsmodules beschikbaar. De modules zijn flexibel en worden gegeven door deskundig personeel van de onderwijscentra. Doelgroepen zijn: HBO-opleidingen, schoolteams, ambulant begeleiders, enz.

Voor meer informatie over het scholingsaanbod t.b.v. deskundigheidsbevordering,
klik hier voor de folder (pdf) "Laat ze niet vallen".

Voor een algemene epilepsievoorlichting van 1 ½ á 2 uur voor een team of deel van een team wordt € 250,- plus reiskosten in rekening gebracht.

Verdieping in de vorm van een studiedag(deel) vindt plaats volgens een marktconforme financiële vergoeding. Voorafgaand zal een intakegesprek worden gehouden om de verwachtingen af te stemmen en de inhoud te bepalen. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met De Berkenschutse en De Waterlelie.
Home